Czas realizacji zamówień

Zależy nam, aby zamówiony towar dotarł do Ciebie jak najszybciej dlatego 96% zamówień jest realizowanych w przeciągu 24 godzin. Pamiętaj, że wysyłka w 24h dotyczy czasu od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

W przypadku, gdy zamówienie zawiera inne produkty - o terminie wysyłki dłuższym niż 24h pod uwagę bierzemy produkt o najdłuższym terminie wysyłki.

Jeśli na zamówienie trzeba poczekać, lub chwilowo nie mamy danego produktu na stanie taką informację znajdziesz na stronie produktu.

Czas dostawy towaru zależny również od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia, który jest określony na karcie produktu!

 

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. W mailu z informacją o wysyłce zamówienia znajdziesz link do śledzenia przesyłki.

10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 7 dni. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl co może być przydatne dla naszych klientów.

Dostawa przez Paczkomaty

Firma Inpost, która jest oparatorem Paczkomatów deklaruje, że 98% paczek doręczamy następnego dnia po nadaniu. Jednak w pozostalych 2% ten czas może ulec wydłużeniu. Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie znajduje sie Twoja przesyłka skorzystaj z linku: http://paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke 

 

 

 

do góry
FB
Sklep internetowy Shoper.pl