O nas

Cześć,

mam na imię Agata i jestem mamą małej Nadii. Moja przygoda z chustami rozpoczęła się, gdy na spotkaniu Klubu Kangura dziewczyny pomogły mi zachustować 6-tygodniową Nadię. Po chwili Mała zasnęła, a ja poczułam niezwykłą magię, jaką daje noszenie maleństwa w chuście.

Z czasem miłość do chust zamieniła się w pasję. :) Zaczęłam testować różne chusty i wiązania, jednocześnie czując, że brak mi wiedzy w tym zakresie wzięłam udział w szkoleniu Clauwi. Na kursie nauczyłam się jak prawidłowo wiązać chusty, zadbać o bezpieczeństwo maleństwa w chuście oraz odpowiednio dobierać wiązanie. Dzięki temu mogę pomagać również innym rodzicom korzystać z zalet noszenia dzieci w chustach.

Abym mogła swoją pasję pogodzić z pracą powstał sklep GoMama.pl

Dlaczego Nakręcamy Mamy? Każda mama chce dać swemu maleństwu to co najlepsze, przede wszystkim siebie i swój czas, aby rosło zdrowe i wesołe.

Nakręcamy Mamy dając im energię i praktyczne rozwiązania, które umilą i ułatwią zajmowanie się maluszkiem, dlatego GoMama.pl to miejsce gdzie każda z Was znajdzie coś dla siebie.


Oferujemy chusty sprawdzonych dostawców Natibaby, Little Frog, LennyLamb, Storchenwiege, Babylonia, a także nosidła Tula, Storchenwiege, Babylonia.

Nasz sklep ciągle się rozwija, a ja poszukuję ciekawych rozwiązań, które pomogą w opiece nad maleństwem. Dlatego znajdziecie u nas również pieluszki wielorazowe, akcesoria do jedzenia i kąpieli, ekologiczne środki czystości, eko-kosmetyki oraz inne praktyczne rozwiązania dla dużych i małych.

 

Wiele interesującuch porad i praktycznych rozwiązań dla najmłodszych znajdziecie na naszym blogu.

Zapraszamy do przejrzenia oferty. :)


Agata i Nadia

do góry
FB
Sklep internetowy Shoper.pl