Dostawa

Wszystkie chusty i nosidła wysyłamy na nasz koszt kurierem. Także te zamówienia, na których oprócz chust lub nosideł zostały zamówione inne towary. Dotyczy płatności przelewem oraz płatności "za pobraniem" 

Również wszystkie zamówienia o wartości powyżej 400zł są wysyłane na nasz koszt kurierem lub pocztą. Bez względu na formę płatności i wybrane produkty. :)

Bezpłatna przesyłka nie dotyczy wymiany zamówionych produktów. 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

Kurier - przedpłata - 13 PLN

Wszystkie zamówione u nas produkty możemy wysłać do Ciebie kurierem, wówczas dotrą one na miejsce następnego dnia po wysłaniu. Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych firm kurierskich jak UPS, DHL lub DPD. Po dokonaniu płatności przelewem lub za pośrednictwem serwisu Dotpay towar od razu wysyłamy na wskazany adres. Zawsze otrzymasz informację jakim kurierem została wysłana przesyłka oraz zostanie do Ciebie wysłany numer listu, aby umożliwić Ci śledzenie przesyłki. Korzystamy z różnych odbiorców, ponieważ jeśli złożysz zamówienie w godzinach popołudniowych to jest szansa, że zdążymy je wysłać tego samego dnia.

Jeśli chcesz przyspieszyć wysyłkę towaru, a opłata została dokonana przelewem prześlij jego potwierdzenie na adres: agata@gomama.pl.

Przy wybraniu tego sposobu dostawy otrzymasz od nas mailem niezbędne informacje, aby na bieżąco móc monitorować swoją przesyłkę.

Pamiętaj, przy zamówieniu powyżej 400zł za wysyłkę płacimy my;)

 

Kurier - pobranie - 15 PLN

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze i zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, to jest właśnie rozwiązanie dla Ciebie. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po wysłaniu, a całą należność zapłacisz kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki do Ciebie. Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych firm kurierskich jak UPS, DHL i DPD. Zawsze otrzymasz informację jakim kurierem została wysłana przesyłka oraz zostanie do Ciebie wysłany numer listu, aby umożliwić Ci śledzenie przesyłki. Korzystamy z różnych odbiorców, ponieważ jeśli złożysz zamówienie w godzinach popołudniowych to jest szansa, że zdążymy je wysłać tego samego dnia.

Pamiętaj, przy zamówieniu powyżej 400zł za wysyłkę płacimy my;)
__________________________________________________________________________________________________________________

Poczta Polska, paczka pocztowa lub list polecony - przedpłata - 11 - 13 PLN

Koszt dostawy jest zależny od wagi przesyłki i jej objętości. Przesyłki wysyłamy listem poleconym, jeśli są to drobne rzeczy mieszczące się do koperty, lub przesyłką biznesową gdy zamówione produkty mają większą objętość lub wagę. Koszty przesyłki są uzależnione od jej wagi. Szczegółowe informację o kosztach uzyskasz wybierając formę dostawy zamówienia, natomiast nie przekroczą one kwoty 13 zł. Na pocztę biegamy dwa razy dziennie. :) Więc jeśli wyślesz zamówienie popołudniu to wyjdzie poranną pocztą, a jeśli w ciągu dnia to odjedzie pocztą popołudniową.

 

Poczta Polska, paczka pocztowa lub list polecony- pobranie - 14 - 16 PLN

Przesyłki wysyłamy pocztą za pobraniem, tak aby dokonanie płatności mogło nastąpić w momencie kiedy odbierasz paczkę.  Koszty przesyłki są uzależnione od jej wagi. Szczegółowe informację o kosztach uzyskasz wybierając formę dostawy zamówienia, natomiast nie przekroczą one kwoty 16 zł. Na pocztę biegamy dwa razy dziennie. :) Więc jeśli wyślesz zamówienie popołudniu to wyjdzie poranną pocztą, a jeśli w ciągu dnia to odjedzie pocztą popołudniową.
__________________________________________________________________________________________________________________

Paczkomaty Inpost - przedpłata - 8,9 PLN

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wybierz Paczkomat najbliżej Ciebie i odbierz swoją przesyłkę o dowolnej porze bez kolejek.

Jeśli nie odbierzesz przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem.

Paczkomaty Inpost - pobranie - 12,9 PLN

Płatności za przesyłkę możesz dokonać bezpośrednio w Paczkomacie kartą, lub gotówką u partnera firmy Inpost (market, stacja benzynowa, parking, przy którym znajduje się paczkomat).Na stronie http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat możesz sprawdzić czy wybrany przez Ciebie paczkomat obsługuje pobrania.

Więcej o informacji o korzystaniu z Paczkomatów znajdziesz tutaj: http://paczkomaty.pl/pl/faq

__________________________________________________________________________________________________________________

Odbiór osobisty - 0,00 PLN

Większość produktów możesz odebrać od nas osobiście i dokonać płatności przy odbiorze. Wcześniej skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 363 888, aby umówić się na odbiór. Zapraszamy na ulicę Lasowicką 85 w Nowym Chechle od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 16.00.

 

Istnieje możliwość wysyłki produktów za granicę na korzystnych warunkach. W takim wypadku skontaktuj się z nami mailowo pod adresem agata@gomama.pl

do góry
FB
Sklep internetowy Shoper.pl